pROMOSYON CANTA REKLAM

ÜRÜNLER

Makyaj Çantaları

Makyaj Çantaları, Makeup Bags

www.favoricanta.com

Sipariş: 0332 353 35 00

 

sİPARİŞ : 0332 353 35 00

Firmanızın tanıtımını yaparken ne tür reklam araçlarına başvuruyorsunuz?

Markanızı ve logonuzu yeterince ön plana çıkarabiliyormusunuz?

Baskılı Promosyon Reklam Çantaları tanıtımda ne kadar etkili?

Logolar bir firmanın kimliğini kişilerin bilinç altına taşıyan en önemli araçlardan biri şüphesiz. İyi tasarlanmış kendini ifade eden bir logonun akılda kalıcılığı da, markanın bilinirliğine de katkısı yüksek oluyor her zaman.

Promosyon Reklam Çantaları ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz sadece logonuzu ve internet adresinizi yazabilir; dilerseniz de firmanızın resmini adres bilgilerini promosyon çanta üzerinde kullanabilirsiniz. Görsellik bakımında yoğun ve canlı renklerin kullanıldığı reklam çantaları daha çok ilgi çekmektedir. Logo renklerine uyumlu kenar biyeleri, körükler ve saplar promosyon çantanızın mükemmelliğini artırır.

Kumaş kalitesine göre de değişiklik arzeder promosyon çantalar. Örnek vermek gerekirse; elyaf (nonwoven) çanta, imperteks ithal kumaş çanta, amerikan bezi çanta, doğal çanta, pp kumaş çanta, dokuma çanta, sunni deri çantalar...

Peki kimler Promosyon Reklam Çantalarını tercih edecekler?

Fuarlara Katılan Firmalar: Her türlü yurtiçi ve yurtdışı fuar, organizasyon ve tanıtım konferanslarında baskılı bez çanta, promosyon reklam çantaları ve fuar çantaları; hem firmanızın kurumsallığını ön plana çıkarır, hem katalog, broşür ve numunelerinizi müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde ulaştırmanıza sebep olur. Bu yüzden fuara katılan firmaların olmazsa olmazı Promosyon Çantalar, Reklam Çantları, Bez Çantalardır.

Konferanslar ve Şenlikler: Konferans Çantaları, Şenlik Çantaları ve Festival Çantaları genelde adetli oldukları için basit ve içeriği ön plana çıkaran çantalardır.

Eczaneler-Optikçiler: Eczane Çantaları ve Optikçi Çantaları, ürünlerin içerisine rahat bir şekilde yerleşmesini sağlayan; aynı zamanda da müşterilerinin sürekli kullanımına yönelik çantalardır. İlaç Çantaları, Eczane Çantaları içerisinde ilaçları taşımak için ideal çantalardır. Aynı zamanda halk arasında komşular arasında gezmelere giderken taşındığı için Terlik Çantaları olarak da adlandırılırlar.

Kuyumcular-Gümüşçüler: Kuyumcuların çoğunluğu altın ve mücevherat satışlarında Kuyumcu Çantaları, Cüzdan, Kese gibi ürünleri tercih etmektedirler. Çoğunluğu da firma logolarını, adres ve telefon bilgilerini çantalar üzerinde altın yaldız ve gümüş yaldız baskılı şekilde yansıtmaktadırlar.

Oteller-Turizm Şirketleri: Oteller genelde müşterileri için ve firmalarının tanıtımı için Otel Çantaları, Plaj Çantaları, Havlu Çantalarını kullanmaktadırlar. Otel Çantaları, Plaj Çantaları misafir ve turistlerin havlu, terlik, gözlük vs. malzemelerini taşıyabileceği su geçirmez özellikte ve büyük olmak zorundadır. Plaj Çantası içerisinde de anahtar, cüzdan veya takılarını koyabilecekleri fermuarlı bir göz olmalı.

Son olarak Promosyon Çanta konusunda yeni teknik olan çok renkli ofset resim baskılı çantalar tercih edilmektedir.

Çanta Çeşitleri ve Çantalar hakkında terimler arama motorlarında aşağıdaki şekilde yer alırlar;

promosyon çanta, reklam çanta, ucuz çanta, çanta imalat, eczane çantaları, bez çanta, kuyumcu çanta, toptan çanta, çanta fiyatları, sarraf çanta, elyaf çanta, kelepir çanta, bez torba, sunni deri çanta, baskılı çanta, hediyelik çanta, çantacılar, toptan çanta fiyatları, ucuz promosyon çanta, amerikan bezi çanta, doğal çanta, doğa dostu çanta, ucuz kuyumcu çanta, toptan kuyumcu çanta, kuyumcu çanta fiyat, fuar çantaları, baskılı fuar çantası, printed nonwoven bags, konferans belediye çantaları, tanıtım organizasyon çantaları, fuar bez çanta, plaj çantaları, otel çantaları, beach hotel bags, makyaj çantaları, evrak çantaları, kuyumcu cüzdanlar çantalar, okul çantaları, dershane çantaları, dershane kalemlik çanta, ayakkabı çantaları kılıflar.

 

sİPARİŞ : 0332 353 35 00